Przystąpienie Kuźni Raciborskiej do programu rządowego MIESZKANIE +

Przedstawiciele sześciu gmin z woj. małopolskiego i śląskiego i minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk podpisali w środę w Krakowie listy intencyjne w sprawie przystąpienia do programu Mieszkanie plus. 

ŹRÓDŁO TVP >>>

W województwie śląskim do programu MIESZKANIE PLUS przystąpiły dwie gminy: Kuźnia Raciborska i Ujsoły.

 

W imieniu Kuźni Raciborskiej List Intencyjny podpisała Zastępca Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska Gabriela Tomik. Kluczowym kierunkiem wejścia w program naszej gminy jest stworzenie warunków rodzinom, których nie stać na kredyt w banku a wiążą przyszłość z naszą śląską ziemią.

Budowa przyszłych mieszkać według formuły: "SZYCIE NA MIARĘ" pozwoli zwiększyć dostępność do własnego mieszkania mieszkańcom naszej gminy.

Moment podpisania listu intencyjnego

 

Przedstawiciele rządu oraz gmin przystępujący do programu MIESZKANIE PLUS

Minister Infrastruktury i Budownictwa pan Andrzej Adamczyk oraz Zastępca Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska pani Gabriela Tomik

Wiceminister Infrastruktury i Budownictwa pan Tomasz Żuchowski oraz Zastępca Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska pani Gabriela Tomik

 

Pełnomocnik ds. KZN pan Tomasz Tomala oraz Zastępca Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska pani Gabriela Tomik 

Piotr Nienartowicz

Ta witryna internetowa wykorzystuje technologię plików cookie (tzw. "ciasteczek"). Zamykając poniższe okienko, automatycznie wyrażasz zgodę na wysyłanie cookies do Twojej przeglądarki. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information